Новини і публікації

Згідно нормативній літературі, що містить санітарно-гігієнічні вимоги, пропоновані до житлових будівель, в них слід передбачати вентиляцію з природним спонуканням. Це і є ті самі всім добре відомі витяжні грати на кухні, в санвузлах і ванною. А компенсацію видаляється звичайно передбачають за рахунок надходження в приміщення квартири зовнішнього повітря через щілини у віконних отворах, через відкриті кватирки або фрамуги

При підборі кондиціонера будь-який користувач стикається з проблемою вибору підходящої саме йому моделі кондиціонера. Після визначення технічних параметрів системи, основним завданням є вибір моделі, дизайну, габаритів і т.п.

Від коректної роботи кліматичної техніки, що служить для охолодження технологічних приміщень, безпосередньо залежить хід процесу виробництва. Ось чому підбір кондиціонера, що щонайкраще відповідає поставленим умовам, є питанням першорядної важливості.

У статті зібрані основні конструкторські рішення, застосовувані інженерами компанії Mitsubishi Electric Corporation в VRF-системах City Multi. Ці рішення не описані в явному вигляді в каталозі продукції та керівництві з проектування систем. Проте саме вони є фундаментом, який забезпечує високі технічні показники, гнучкість у проектуванні й установці, а також багаторічну безвідмовну експлуатацію.

Мультизональні VRF-системи CITY MULTI Mitsubishi Electric успішно застосовуються для створення комфортного мікроклімату в будівлях самого різного призначення: від невеликих офісів до багатоповерхових бізнес-центрів і житлових будівель. Популярність цих рішень пояснюється не тільки їх надійністю, високою енергоефективністю і гнучким підходом при проектуванні, але й наявністю пристроїв для створення складних систем управління.