Новини і публікації

У 2016 році компанія Mitsubishi Electric починає комплектувати настінні внутрішні блоки кондиціонерів побутової серії моделей MSZ-FH, МСЗ-EF, МСЗ-SF25 ~ 50, МСЗ-HJ, а також підлогові блоки MFZ-KJ і касетні блоки MLZ-KA фільтром нового типу.

Керівництво по сервісному обслуговуванню мультізональних VRF-системи CITY MULTI серій Y (охолодження або нагрів) і R2 (охолодження і нагрівання одночасно) модифікації YKB і YLM (холодоагент R410A).

З нагоди покупки компанією Mitsubishi Electric компанії DeLclima, журнал JARN взяв інтерв'ю у Carlo Grossi, генерального директора DeLclima, щоб почути про його очікування майбутнього бізнесу з точки зору DeLclima.

Представництво компанії Mitsubishi Electric в Україні спільно з офіційними дистриб'юторами запрошують усіх зацікавлених осіб кліматичних компаній взяти участь у семінарі з кліматичної продукції виробництва корпорації Mitsubishi Electric.

21 жовтня 2015 компанія Mitsubishi Electric отримала диплом №: 15.10.006, виданий компанією Eurovent Certita Certification SAS, який підтверджує, що обладнання для систем кондиціонування повітря зі змінною витратою холодоагенту (VRF) модельного ряду City Multi PUHY-P * YKB-A1 успішно пройшло сертифікацію за стандартом OM-15-2013.

Книга російською мовою містить методику проектування нових VRF-системи City Multi серії G6.

З листопада 2015 на ринок EAC Будуть поставлятися вентиляційні установки блоку LOSSNAY моделей LGH-150/200 / 250RVXT-E.

Зовнішній датчик температури (термістор) повітря, що подається в приміщення РАС-SE10TC-J поставляється як приналежність і монтується на об'єкті спільно з внутрішніми блоками системи City Multi серії PEFY- * VMA (L) -E /.

Замість внутрішніх блоків мультизональной системи City Multi касетного типу серії PLFY VCM-будуть випускатися і поставлятися на ринок ЕАС блоки серії PLFY-VFM.

Токіо, 25 серпня 2015 - Mitsubishi Electric Corporation (далі Mitsubishi Electric) уклала договір з De'Longhi Industrial SA (далі De'Longhi Industrial) про придбання 74,97% акціонерного капіталу DeLclima SpA (далі DeLclima), італійської компанії, що займається поставками обладнання для кондиціювання повітря.

Компанія Mitsubishi Electric виробляє ряд інверторних зовнішніх блоків - DELUXE POWER Inverter (PUHZ-ZRP), STANDARD Inverter (PUHZ-P) і ZUBADAN Inverter (PUHZ-SHW), - які можуть використовуватися в якості компресорно-конденсаторних блоків (ККБ) фреонових секцій припливно -витяжних установок.

Пропонуємо вашій увазі видання, присвячене системам опалення та нагріву води на базі теплових насосів Mitsubishi Electric.

На додаток до існуючої моделі MXZ-4D83VA готується до випуску новий зовнішній блок мультиспліт-системи MXZ-4EVEHZ з технологією ZUBADAN.

Кондиціонер Mitsubishi Electric MSZ-EF серія Design був створений за запитом італійського відділення компанії, де дизайн виробу є необхідною умовою його успіху на ринку. У 2011 році ця модель була удостоєна престижної нагороди iF Product Design Award в номінації «кращий дизайн».

Внутрішні блоки касетного типу PLA-ZRP, що випускаються корпорацією Mitsubishi Electric, відрізняє висока енергоефективність, яку забезпечують економічний привід вентилятора - безколекторний електродвигун постійного струму, а також теплообмінник з труби з внутрішньою накаткою, що сприяє інтенсивному теплообміну при кипінні та конденсації. Блоки обладнані вбудованим дренажним насосом з напором 850 міліметрів водяного стовпа і мають можливість підключення настінного або бездротового пультів управління.

На початку 2015 року компанія Mitsubishi Electric починає поставки зовнішніх блоків VRF-систем нового модельного ряду.

MELCloud допоможе Вам віддалено включити систему охолодження / нагрівання і створити комфортні умови до Вашого приїзду, поки Ви ще тільки в дорозі.

Стаття присвячена конструктивним особливостям нових зовнішніх блоків PUCY-P ** YKA виробництва MITSUBISHI ELECTRIC CORPORATION, що працюють тільки в режимі «охолодження».

У конгрес-готелі «Пуща» (м.Київ, Пуща Водиця, вул. Юнкерова, д. 20) відбудеться конференція HotEnergy 2014 на тему «Енергоефективність готельної інфраструктури та комерційної нерухомості».

20 Травень, 2014

Багато кондиціонерів вимірюють температуру повітря за допомогою термістора, розташованого на вході повітря у внутрішній блок. Ця точка вимірювання не є оптимальною, оскільки кондиціонер зазвичай розташований у верхній частині приміщення, і повітря там буде тепліше, ніж в робочій зоні. В результаті користувач змушений знаходити комфортне для себе значення температури повітря методом проб.