MEHITS

З 1 січня 2017 року Climaveneta S.p.A. і RC Group S.p.A. стали частиною компанії Mitsubishi Electric Hydronics & IT Cooling Systems S.p.A.

Про компанію MELCO Hydronics & IT Cooling Systems S.p.A. (MEHITS)

MEHITS займається проектуванням, виробництвом і продажем устаткування для комерційних систем опалення, вентиляції та кондиціонування повітря, які застосовуються в промисловості і IT-секторі.

Провідна частка європейського ринку чиллерів і сильний бренд, який користується довірою клієнтів завдяки високій якості продукції.

Експерт в області виробництва спеціалізованого обладнання, зокрема систем кондиціонування повітря для серверних приміщень, - одного з основних напрямків роботи компанії.

Енергозберігаючі технології, низький рівень шуму, чудове інженерне виконання і висока продуктивність, а також можливість кастомізації продукції і її швидкої доставки.

Системні рішення, такі як дистанційний контроль роботи обладнання ОВКВ.

Карло Гросси, призначений президент і головний виконавчий директор MEHITS, головний виконавчий директор і віце-голова Правління Climaveneta S.p.A. і RC Group S.p.A. (MELCO Hydronics & IT Cooling S.p.A.): «Ми раді почати 2017 рік з важливих змін. Ми пишаємося тим, що нам випала честь працювати під торговою маркою Mitsubishi і її логотипом з «трьома діамантами». Будучи однією з компаній групи Mitsubishi Electric, ми беремо на себе зобов'язання дотримуватися високих морально-етичних принципів і стандартів якості та інновацій. Ми станемо спеціалізованим центром комерційних систем опалення, вентиляції та кондиціонування повітря, а також чиллерів для IT-сектора ».

site melhits.jpgДистриб’ютори MEHITS в Україні

ТОВ «КЛІМХАУС»

Україна, 04128, м. Київ, вул. 18-та Садова,1

+38 044 221-07-56

info@climhouse.com

www.climhouse.com


«А-КЛІМА»

+380 (44) 500-00-59

04073, м. Київ, Україна, пр-т С.Бандери 28а, 3 пов.

info@aclima.com.ua

www.aclima.ua


ТОВ "M-ІНФО"

Україна, м. Київ, б-р Вацлава Гавела, 4, корпус 20 (3 поверх)

+380 (44) 351-11-33, +380 (44) 496-19-77

info@m-info.ua

www.m-info.ua


КОМПАНІЯ "WM-УКРАЇНА"

office@wm-ukraine.com.ua

www.wm-ukraine.com.ua